top of page

CENNIK

Gruszka

120 zł

Pierwsza wizyta

Wywiad żywieniowy i medyczny, wspólne ustalenie celu. Analiza masy i składu ciała metodą bioimpedancji elektrycznej (ocena zawartości tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej oraz wody), pomiar obwodów.

Awokado

120 zł

Plan żywieniowy 7 dni

Indywidualnie ułożony jadłospis na 7 dni, zbilansowany pod względem energii i składników odżywczych, dostosowany do celu który chcesz osiągnąć, trybu życia,  stanu zdrowia i preferencji smakowych.

Torba na zakupy wielokrotnego użytku

280-320 zł

Konsultacja on-line

Konsultacja dietetyczna na podstawie indywidualnego kwestionariusza wywiadu przesłanego mailem, wybrana dieta, kontakt z dietetykiem, regularna kontrola efektów i wsparcie przez 3 tygodnie.

Torba na zakupy bez odpadów

70 zł

Wizyta kontrolna

Kontrola efektów, wsparcie merytoryczne, edukacja żywieniowa i podtrzymanie motywacji do zmian.

Czerwone jabłka

160 zł

Plan żywieniowy 14 dni

Indywidualnie ułożony jadłospis na 14 dni, zbilansowany pod względem energii i składników odżywczych, dostosowany do celu który chcesz osiągnąć, trybu życia,  stanu zdrowia i preferencji smakowych.

Eggplant_edited_edited.jpg

50 zł

Analiza składu ciała

Pomiar masy ciała oraz analiza składu ciała metodą bioimpedancji (ocena zawartości tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej oraz wody).

Przekrojone buraki

100-160 zł

Zalecenia

Indywidualnie opracowane zalecenia dotyczące tego jak się odżywiać, jakie produkty wybierać, a jakich unikać. Zalecenia dostosowane są do stanu zdrowia i trybu życia. Zawierają przykładowe pomysły na zdrowe i smaczne dania. Nie zawierają zbilansowanego jadłospisu.

marchew

400 zł

Pakiet dietetyczny

Pakiet obejmuje pierwszą wizytę, 14 dniowy plan żywieniowy i 2 wizyty kontrolne,  obowiązuje 3 miesiące od terminu pierwszej wizyty.

Płatności
i odwoływanie wizyt

Proszę o płatność gotówką w trakcie wizyty lub przelewem na wskazane konto. Wizytę można odwołać najpóźniej dzień przed umówionym terminem ( w ramach pakietu dietetycznego- 2 dni). Za wizyty nieodwołane lub odwołane w dniu spotkania obowiązuje płatność zgodnie z cennikiem usług.

bottom of page