CENNIK

PIERWSZA WIZYTA 100,00 ZŁ

Wywiad żywieniowy i medyczny, wspólne ustalenie celu. Analiza masy i składu ciała metodą bioimpedancji elektrycznej (ocena zawartości tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej oraz wody), pomiar obwodów.

WIZYTA KONTROLNA 60,00 ZŁ

Kontrola efektów, wsparcie merytoryczne, edukacja żywieniowa i podtrzymanie motywacji do zmian.

ZALECENIA 100,00 ZŁ

Indywidualnie opracowane zalecenia dotyczące tego jak się odżywiać, jakie produkty wybierać, a jakich unikać. Zalecenia dostosowane są do stanu zdrowia i trybu życia. Zawierają przykładowe pomysły na zdrowe i smaczne dania. Nie zawierają zbilansowanego jadłospisu.

7 DNIOWY PLAN ŻYWIENIOWY 100,00 ZŁ

Indywidualnie ułożony jadłospis na 7 dni, zbilansowany pod względem energii i składników odżywczych, dostosowany do celu który chcesz osiągnąć, trybu życia,  stanu zdrowia i preferencji smakowych.

14 DNIOWY PLAN ŻYWIENIOWY 160,00 ZŁ

Indywidualnie ułożony jadłospis na 14 dni, zbilansowany pod względem energii i składników odżywczych, dostosowany do celu który chcesz osiągnąć, trybu życia,  stanu zdrowia i preferencji smakowych.

PAKIET DIETETYCZNY 350,00 ZŁ 

Pakiet obejmuje pierwszą wizytę, 14 dniowy plan żywieniowy i 3 wizyty kontrolne (oszczędzasz 90 zł),  obowiązuje  4 miesiące od terminu pierwszej wizyty.

KONSULTACJA ON-LINE 200,00-260,00 ZŁ

Konsultacja dietetyczna na podstawie indywidualnego kwestionariusza wywiadu przesłanego mailem, wybrana dieta, kontakt z dietetykiem, regularna kontrola efektów i wsparcie przez 3 tygodnie.

ANALIZA SKŁADU CIAŁA 30,00 ZŁ

Pomiar masy ciała oraz analiza składu ciała metodą bioimpedancji (ocena zawartości tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej oraz wody).