top of page

CENNIK

Gruszka

120 zł

Pierwsza wizyta

Wywiad żywieniowy i medyczny, wspólne ustalenie celu. Analiza masy i składu ciała metodą bioimpedancji elektrycznej (ocena zawartości tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej oraz wody), pomiar obwodów.

Awokado

150 zł

Plan żywieniowy 7 dni

Indywidualnie ułożony jadłospis na 7 dni, zbilansowany pod względem energii i składników odżywczych, dostosowany do celu który chcesz osiągnąć, trybu życia,  stanu zdrowia i preferencji smakowych.

Torba na zakupy wielokrotnego użytku

300-350 zł

Konsultacja on-line

Konsultacja dietetyczna na podstawie indywidualnego kwestionariusza wywiadu przesłanego mailem, wybrana dieta, kontakt z dietetykiem, regularna kontrola efektów i wsparcie przez 3 tygodnie.

Torba na zakupy bez odpadów

70 zł

Wizyta kontrolna

Kontrola efektów, wsparcie merytoryczne, edukacja żywieniowa i podtrzymanie motywacji do zmian.

Czerwone jabłka

200 zł

Plan żywieniowy 14 dni

Indywidualnie ułożony jadłospis na 14 dni, zbilansowany pod względem energii i składników odżywczych, dostosowany do celu który chcesz osiągnąć, trybu życia,  stanu zdrowia i preferencji smakowych.

Eggplant_edited_edited.jpg

50 zł

Analiza składu ciała

Pomiar masy ciała oraz analiza składu ciała metodą bioimpedancji (ocena zawartości tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej oraz wody).

Przekrojone buraki

100 zł

Zalecenia

Indywidualnie opracowane zalecenia dotyczące tego jak się odżywiać, jakie produkty wybierać, a jakich unikać. Zalecenia dostosowane są do stanu zdrowia i trybu życia. Zawierają informacje dotyczące kaloryczności diety i rozkładu makroskładników, zalecanej suplementacji. Nie zawierają zbilansowanego jadłospisu.

marchew

400 zł

Pakiet dietetyczny

Pakiet obejmuje pierwszą wizytę, 14 dniowy plan żywieniowy i 2 wizyty kontrolne,  obowiązuje 3 miesiące od terminu pierwszej wizyty.

Płatności
i odwoływanie wizyt

Proszę o płatność gotówką w trakcie wizyty lub przelewem na wskazane konto. Wizytę można odwołać najpóźniej dzień przed umówionym terminem ( w ramach pakietu dietetycznego- 2 dni). Za wizyty nieodwołane lub odwołane w dniu spotkania obowiązuje płatność zgodnie z cennikiem usług.

bottom of page