omnie2Jestem absolwentką dietetyki na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym (studia licencjackie) oraz na Wydziale Lekarskim II Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinowskiego w Poznaniu (studia magisterskie). W trakcie edukacji zdobyłam wiedzę z zakresu terapii żywieniowej, profilaktyki chorób dietozależnych, psychodietetyki. Pracę dyplomową poświęciłam zagadnieniom zaburzeń  odżywiania i ekspresji syndromu gotowości anorektycznej wśród młodych kobiet. W trakcie studiów doświadczenie kliniczne zdobywałam jako wolontariusz w poradni dietetycznej utworzonej przez członków Studenckiego Koła Naukowego „Nutrigen” działającej na terenie Szpitala Klinicznego im. Heliodora Święcickiego w Poznaniu.

Na początku swojej ścieżki zawodowej współpracowałam z firmami oferującymi catering dietetyczny na terenie Poznania i Olsztyna. Współorganizowałam i prowadziłam warsztaty  o tematyce racjonalnego odżywiania i aktywności fizycznej m.in. „O zdrowie dbam póki je mam”, „ Odchudzamy Olsztyniaków 2013”.

 

Prywatnie jestem zawodnikiem olsztyńskiej drużyny ultimate frisbee, brałam udział w  Mistrzostwach Polski 2014 w kategorii Woman i Mixed. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Kettlebell i Fitness, posiadam międzynarodowe uprawnienia Instruktora Kettlebell (International Kettlebell Lifting Federation). W przyszłym sezonie rowerowym chciała bym pokonać dystans 160 km w 6 godzin.

 

Certyfikaty