Aktualny cennik w Poradni Dietetyki Medycznej. Wejdź i sprawdź! Skuteczne porady żywieniowe, indywidualne programy dietetyczne. Tanio i skutecznie. Dowiedz się więcej.

Pakiet 300 zł (obowiązuje w miesiącach: maj,czerwiec)

Pakiet obejmuje pierwszą wizytę, 14 dniowy plan żywieniowy i 3 wizyty kontrolne (oszczędność 120 zł)

Pierwsza wizyta 100 zł

cennik2Analiza masy i składu ciała metodą bioimpedancji elektrycznej (tkanka tłuszczowa, tkanka mięśniowa, woda), pomiar obwodów, wywiad żywieniowy, wspólne ustalenie celu.

Wizyta Kontrolna 60 zł

Kontrola efektów terapii, analiza masy i składu ciała, modyfikacje jadłospisu.

Zalecenia żywieniowe 60 zł

Indywidualnie opracowane zalecenia dotyczące tego jak się odżywiać, jakie produkty wybierać, a jakich unikać. Nie zawierają zbilansowanego jadłospisu. Zalecenia dostosowane są do stanu zdrowia i trybu życia. Zawierają przykładowe pomysły na zdrowe i smaczne dania. 

7 dniowy plan żywieniowy 100 zł

Indywidualnie ułożony jadłospis zbilansowany pod względem energii i składników odżywczych, dostosowany do celu który chcemy osiągnąć, trybu życia,  stanu zdrowia i preferencji smakowych.

14 dniowy plan żywieniowy 140 zł

Dietetyk mobilny 180 zł

Konsultacja dietetyczna w domu klienta, wywiad żywieniowy, pełna diagnostyka: analiza masy i składu ciała, pomiar obwodów. Analiza zwyczajów żywieniowych i wizja lokalna w kuchni.

Zakupy z dietetykiem 100 zł

Pomiędzy sklepowymi półkami odpowiem na pytania: jakie produkty wybierać, jakich unikać, jak robić zakupy mądrze, kupując produkty świeże, sezonowe. Jak najlepiej wykorzystać w kuchni kupione składniki, przygotowując szybko tanie, proste i smaczne posiłki.

Analiza składu ciała 10 zł

Pomiar masy ciała oraz analiza składu ciała metodą biompedancji (ocena zawartości tkanki tłuszczowej, tkanki mięśniowej oraz wody )